top of page
  • Tom

Kerstconcert HidT Lommel

Vrijdag 23 december vierden we kerst in onze vereniging. Het harmonieorkest, in opperste kerststemming, tekende present voor een meer dan geslaagd kerstconcert. Onder leiding van dirigent Karel Geboers weerklonken vrolijke kerstdeuntjes en prachtige muziekstukken overgoten met een 'kerst'sausje. Het publiek kon zowel de muziek, hapjes, drankjes als gezelligheid meer dan smaken. De presentatie was in handen van Stijn Dillissen, welke als slagwerker van het orkest even in een duobaan fungeerde.

Geen kerst zonder cadeautjes. Een heel speciaal cadeau was er voorzien voor Henri Michiels. 75 jaar spelend lid van onze vereniging. Een heel unieke gebeurtenis en maar aan weinig personen gegeven. Hij mocht hiervoor een oorkonde en ereteken in ontvangst nemen namens onze vereniging en de muziekfederatie. Vanuit de Stad Lommel waren er naast een mooi geschenk ook mooie woorden voor Henri. Johan Bosmans vertegenwoordigde de Stad Lommel, Lucien D'Joos de cultuurraad van de Stad Lommel. Bedankt voor jullie aanwezigheid.


128 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

留言


bottom of page