top of page
  • Tom

Beeldig Lommel 2024

We wordt een mooie traditie dat ook onze vereniging zich toont tijdens Beeldig Lommel. Dit fantastische levende beeldenfestival trekt elk jaar weer tienduizenden mensen naar onze Stad. Met onze eigen harmoniezaal op de route, het ideale moment dus om ons extra in de kijker te plaatsen. Een weekend vol optredens van al onze groepen. Met op zaterdag onze blaaskapel en als gast de Oelewappers van de bevriende fanfare van Lommel-Werkplaatsen. Het overvolle terras kon de optredens meer dan smaken. Op zondag was het dan de beurt aan ons harmonieorkest. Door de vele regen noodgedwongen naar binnen moeten verhuizen, maar daar gaven ze een geweldig concert voor een mooi gevulde zaal. Onder leiding van dirigent Adri Rietveld konden we genieten van het nieuwe programma van het orkest. Het werd zeer warm onthaald door het publiek. De majorettes konden hun optreden nog buiten aanvatten, maar de kleutergroep regende jammer genoeg letterlijk van het podium. Na een snelle omschakeling kon het dansprogramma gelukkig binnen verder gaan. Idem wat het programma van de drumband betreft. Het allereerste optreden voor publiek van de leerlingen van de drumband, dit onder leiding van instructeur Stijn Dilissen, was met lichte regen. Het publiek hielt in grote getalen halt, maar toen de hemelsluizen opengingen waren de samba klanten van de drumband niet langer voldoende om een klein streepje zon tevoorschijn te toveren. Integendeel... het optreden zou binnen verder gezet worden. Ondanks de slechte weersomstandigheden van zondag mogen we toch weer terugkijken op een meer dan geslaagde editie. We hebben onze mooie verenging weer in de kijker kunnen plaatsen. Bedankt aan alle helpers, muzikanten, dansers en bezoekers.

61 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Commentaires


bottom of page